Beypazarı Festivali
Kemal ÇELEN
ULUSAL KURUL
Ahmet GÖKSAN
ANKARALILIK BİLİNCİ VE SEĞMENLİK
Gülgün GÖKÇE
SİYASETÇİLERE TAVSİYELER-15
İsmail Hakkı KAR
YENİ YILDIZ´da 2´nci HAYAT
H.Hüseyin YURDABAK

 
 | Favorilere Ekle | Sitene Ekle | İletişim |
Özel AramaANA SAYFA
SON DAKİKA
GÜNDEM
GENEL
BÖLGEDEN
SİYASET
EKONOMİ
TURİZM
EĞİTİM
SAĞLIK
BİLİM-KÜLTÜR
BİLİM-TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
KADIN-AİLE
HAYATIN İÇİNDEN
ŞİİR SAYFASI
ŞİRKETLER
SPOR
BEYPAZARI
AYAŞ
NALLIHAN
GÜDÜL
SİNCAN
KEÇİÖREN
YENİMAHALLE
KIBRISCIK
SEBEN
GÖYNÜK
ARŞİV
Ziyaretçi Defteri
Site İçi Arama

Çok Okunanlar
  KIRBAŞI BELEDİYESİNE YENİ KEPÇE
  Gazetenin Orijinal Sayıları
  AYAŞTA KANGAL KÖPEĞİ YETİŞTİRME ÇİFTLİĞİ
  Azmi Karamahmutoğlu ATP lilerle
  Anadolu Öğretmen Lisesi Sağlık Meslek BinasındaYorumlananlar
  Anadolu Öğretmen Lisesi Sağlık Meslek Binasında
  Beypazarı Ziraat Odası Eski Başkanı Cezaevinde
  Beypazarı İlköğretim okulu Türkiye Şampiyonu
  Uruş Belediye Başkanı Vefat etti
  YENİ HABERLERİMİZ DEPREM YARATACAKDeftere Yaz
Yazan : SERKAN PİR Tarih : 20.6.2007
Başlık : YOKMU SALLAYAN...PARDON ARTIRAN
(Not: Aşağıdaki açık artırma hayali olsa da ne yazık ki vaatlerin tamamı parti programlarından alınmıştır. Yani gerçek... Tabii yerseniz!) Vaat açık artırması başladı... Artırmaya geçmeden önce bir hatırlatma yapalım efendim! Geçen açık artırmada dokunulmazlıkların kaldırılması, türban ve yolsuzluklarla mücadele birinci çıkmıştı... Bunların hiç biri yapılmasa da Türk halkı çabuk unutur... O yüzden yine dilediğiniz gibi atabilirsiniz... Kendinizi baskı altında hissetmeyin lütfen! -"Buyrun Halkçılar sizden başlayalım... Nedir vaadiniz..." -"Biz ÖSS'yi kaldıracağız"... -"Bravo! Çok iyi başladınız. Yok mu artıran! -"Biz öğretmenlere her ay 230 YTL para vereceğiz..." -"Hareketçilerden de çok iyi bir vaat!" Başka... -"Biz mazotu 1 YTL yapacağız..." -"Yine 12'den vurdunuz Genç'ler... AK'lar sizden ses gelmiyor..." -"Gıcır gıcır, son model bir Anayasa yapacağız..." -"Hımm... İyi bir vaat ama dokunulmazlık olayına benzemesin" -"Haydar bey! Buyrun sizi bekliyoruz... Nedir teklifiniz..." -"Ne yok ki..." -"Buyrun! Duyalım..." -"Ev hanımlarına 500 YTL maaş..." -"Vay..." -"Çocuklara 250 YTL maaş, 15000 YTL doğum ikramiyesi..." -"Biz de her işsize 350 YTL maaş vereceğiz... " -"Bir dakika Gençler heyecan yapmayın... Size döneceğiz tekrar... Halkçılar buyrun sıra sizde artırıyor musunuz?" -"Tabi tabi... Biz üniversite öğrencilerine 250 YTL eğitim desteği vereceğiz, ayrıca 3.5 milyon yoksula vatandaşlık hakkı ödemesi yapacağız... Ve IMF ile ilişkileri bitireceğiz..." -"İşte inanılmaz bir vaat... Alkış alalım lütfen..." -"Hareketçiler, bunların üstüne çıkacak mı bakalım... Buyrun, artırıyor musunuz, yoksa çekiliyor musunuz? -"Artırıyoruz; Biz polislere de 230 YTL güvenlik tazminatı vereceğiz..." -Çok iyi bir teklif... -Dahası var... Ayrıca işsiz ev reisine asgari ücretin yarısı kadar (200 YTL civarı) işsizlik maaşı vaat ediyoruz. Ve biz de ÖSS'yi kaldıracağız..." -"AK'lar söz sizde..." -"İşsizlik fonunu yeniden yapılandıracağız... Köprü ve otoyolları da satacağız... IMF ile yeni bir modelle yola devam edeceğiz..." -"Çok soyut vaatler bunlar AK'lar... Hadi biraz yüksekten atın... Anketlerde birinci çıkıyoruz, iktidara gelince bunları yapmak zorundayız diye çekinmenize gerek yok! Bakın dokunulmazlık meselesini hatırlayan var mı? Aynı şekilde türbanı ve yolsuzlukları da... Dedik ya Türk halkı çabuk unutur diye... Böyle halkı bulmuşsunuz, atın atabildiğiniz kadar... -Evet devam ediyoruz, var mı sallayan, pardon artıran...
Yazan : idris tekin Tarih : 13.1.2007
Başlık : harika..
beypazarımızın her şeyini her kesin öğrenebileceği,okuyabileceği,görebileceği... bir şekilde hazırladığın için teşekkürler... zamanla daha güzel olacağına inanıyorum.eksikler gidirelicektir.her kesin tanıtıma senin kadar katkısı olsa....teşekkürler.
Yazan : Tarih : 13.1.2007
Başlık : harika.................
Yazan : Kemal Çelen Tarih : 6.7.2006
Başlık : sitenin güncellenmesi
ziyaretçi defterimizde sitenin güncellenmesi ile ilgili şikayetler yer almakta. Bu konuya burada açıklama getirme gereği duyduk. Gazetemiz Haftalık Yayın yapmaktadır. İlçemizde toplam 6 gazete bulunmaktadır. Bu Gazeteler arası rekabet bulunduğundan gazetemiz yayınlanmadan önce sitede çıkan haberler diğer gazeteler tarafından alıntı yapılmakta yani çalınmaktadır. Gazetemizin yayın akışınındaki başarısı için sitedeki haberleri ancak gazetemiz yayınlandıktan sonra vermek zorunda kalıyoruz. İlçemizde ahlaki etik oturmuş değildir. İnternetten indirme haberlerle halen diğer gazeteler yayınını sürdürmektedir. Gazetemiz araştırmaya yönelik ve haber değeri taşıyan her olaya muhabir gönderme ve haberi kaynağından alma ve gazetede yayınlama ilkesini yayın hayatına başladığı günden bu güne sürdürmekte ve diğer gazetelerden veya internet den haber alarak yayınını sürdürme anlayışını yanlış göndermektedir. Basın mevzuatına da aykırı olan bu yayın akışına karşıyız. Gönlümüz arzu ederki her olayı saniyesi saniyesine internet sitesinden verelim. Ama ilçedeki gazeteler haftalık gazete olduğundan gazetemizin ayakta kalması amacıyla maalesef haberleri ancak gazetemiz yayınlandıktan sonra verme durumunda kalmaktayız. Bu açıdan özürü borç biliriz. Haberlerimizi er veya geç internet sitesinden takip edebilirsiniz. Gazetemize destek olmak veya haberleri güncel takip etmek için gazetemize abone olmanızı tavsiye ederiz. İlgi ve alanıza teşekkür ederiz.
Yazan : bygdk Tarih : 4.7.2006
Başlık : s.a.
abilerim siteyle ilgilenen yok san verin bana ben güncelliyim yuaf.Amacı çok güzel bi site.Ama haber yok..
Yazan : Tarih : 9.6.2006
Başlık :
SİTENİN BÜYÜK BİR EKSİĞİ VAR SİTE GÜNCELLENMİYOR .. UMARIM DİKKATE ALIRSINIZ ...
Yazan : Hamza Yiğit Tarih : 11.3.2006
Başlık : öncelikle tebrik ediyorum,
Tabi iyi yada kötü yorumlarla karşılaşacaksınız. bu; bu ağacın artık meyva verdiğini gösterir. şahsen ben beypazarı nda bir girişimcinin modern anlamda böyle bir site yapıp hemşehrilerimize armağan edeceğine inanmazdım. e bize de hayırlı olsundan başka şey düşmez. ayrıca google çok iyi olmuş. böylelikle herkes açılış sayfası olarakta kullanabilir.
Yazan : mustafa büyükgedik Tarih : 7.3.2006
Başlık : slm
merhaba.Ben istanbuldan mustafa.Siteniz ve yazarlarınız çok iyi çok güzel de ama güncellik yok fazla.Haberlerin çoğu iki üç yıl öncenin haberleri.Lütfen biraz daha güncelleme yapın.Kolay gedin...
Yazan : Gürsel ERKOÇ Tarih : 21.2.2006
Başlık : kemal abi
benim gürsel nasılsın kemal abi, özel oldu burdan ama olsun ben yabancı değilim.. İzmirdeyim. 05556459931 ulaş bana
Yazan : Mustafa BAŞARAN Tarih : 10.2.2006
Başlık : Güncelleme
gazetenizi takip etmeye çalışıyorum ama gazetenin bazı bölümlerinin özellikle ilçelerden haberler bölümlerinin sadece ilgi çekmek için düzenlendiğini ve fakat güncellenmediğini dikkatli bir şekilde tespit etmiş bulunuyorum. eğer güncellemeler yapğılırsa daha da güzel bir hizmet verilmiş olmaz mı? selamlar ve başarılar.
Yazan : Alper TUNGA Tarih : 31.1.2006
Başlık : ölmediler
Güzel kardeşlerim haberlerinize dikkat, Hemşireler ölmedi şehit oldular şehit. Siz bari Kanal 7 nin yaptığını yapmayın
Yazan : Kaya Güneş Tarih : 18.11.2005
Başlık : Merhaba
Beypazarından uzak birisi olarak beypazarındaki gelişmelerden bu site sayesinde haberdar olmak çok güzel.siteniz hayırlı olsun.Öğremenim Nevzat Türkel'e de selamlar
Yazan : Serkan YABAN Tarih : 26.9.2005
Başlık : bölgemizinde artık bir haber scripti açılmış
Bölgemizden bölgemiz dışında yaşayan milyonlarca insan bölgemiz haberlerine susamış halde. Çok iyi düşünülmüş bir başlangıç. destekliyoruz. Çalışmalarınıda başarılar diliyoruz. Site bölgemizin gözü kulağı olacağı muhakkak. Taşra sayılan bölgemiz artık bir haber scriptine sahip. Bu bölgeden bu siteden haberdar olan herkesin ilk önce bu siteyi gezeceği muhakkak. Haberlerin güncellenmesi gerekiyor. Tahmin ediyorum çok yakında günü birlik haberleride bu siteden okuyabileceğiz.
Yazan : NİYAZİ TAŞDELEN Tarih : 14.9.2005
Başlık : İLÇELERİMİZ İÇİN GÜZEL BİR KATKI
İLÇELERİMİZ İÇİN GÜZEL BİR KATKI OLACAĞINIZI UMUYORUM. NALLIHAN-ANKARA
Yazan : EMRE YİĞİT Tarih : 24.7.2005
Başlık : YENİ DÖNEM
ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLİYORUM


Sayfalar : 1 2 3 4


İNSANIN SAHİP OLDUKLARINI KENDİNDEN SANMASI
Nilgün GÜNEY
HACET BAYRAMI DEĞİL Mİ?
Nevzat TÜRKEL
Hemşerimiz Prof. Dr. Gazi Yaşargil
Ahmet YILDIRIM
Doviz Kurları
DUDAKLARINIZ GÖZ KAMAŞTIRSIN !
Doktorlar (sağlık)


Anket
Beypazarı'nın en önemli sorunu nedir?

Yerel yönetim sorunu (29)
Su sorunu (7)
İmar sorunu (4)
Çöp ve çöplük yeri sorunu (8)
Sorunların tartışıldığı platformun oluşmaması (5)
Siyasi etik sorunu (5)
İşin ehli insanların görevden kaçmaları (8)
Hizmet alamaması (4)
İşsizlik sorunu (25)
Şeffaf yönetim olmayışı (6)
Turizmde yatırım eksikliği (5)
Turizm potansiyelinin tam kullanılmaması (3)
Kurumlar arası iletişimsizlik (2)
saat 24.00 de ilçede hayatın durması (13)
Yerel basın'ın sorunlardan uzak durması (8)
Aydın insanların eksikliği (7)
Kültür ve sosyal projelerin hayata geçirilmemesi (5)
Düzenli otoparkın olmaması (4)
Şehir terminalinin olmaması (13)
Belediyenin hizmet üretememesi (26)
Belediyenin borçlu oluşu (35)


www.yeniyildizgazetesi.com
2003-2011 - Bütün haklari saklıdır.

--------------------------------------------------------------------------------

Destek : idare@yeniyildizgazetesi.comMaviSYS hazır sistem çözümleri