Beypazarı Festivali
Kemal ÇELEN
ULUSAL KURUL
Ahmet GÖKSAN
ANKARALILIK BİLİNCİ VE SEĞMENLİK
Gülgün GÖKÇE
SİYASETÇİLERE TAVSİYELER-15
İsmail Hakkı KAR
YENİ YILDIZ´da 2´nci HAYAT
H.Hüseyin YURDABAK

 
 | Favorilere Ekle | Sitene Ekle | İletişim |
Özel AramaANA SAYFA
SON DAKİKA
GÜNDEM
GENEL
BÖLGEDEN
SİYASET
EKONOMİ
TURİZM
EĞİTİM
SAĞLIK
BİLİM-KÜLTÜR
BİLİM-TEKNOLOJİ
KÜLTÜR-SANAT
KADIN-AİLE
HAYATIN İÇİNDEN
ŞİİR SAYFASI
ŞİRKETLER
SPOR
BEYPAZARI
AYAŞ
NALLIHAN
GÜDÜL
SİNCAN
KEÇİÖREN
YENİMAHALLE
KIBRISCIK
SEBEN
GÖYNÜK
ARŞİV
Ziyaretçi Defteri
Site İçi Arama

Çok Okunanlar
  Gazetenin Orijinal Sayıları
  KIRBAŞI BELEDİYESİNE YENİ KEPÇE
  AYAŞTA KANGAL KÖPEĞİ YETİŞTİRME ÇİFTLİĞİ
  Azmi Karamahmutoğlu ATP lilerle
  Anadolu Öğretmen Lisesi Sağlık Meslek BinasındaYorumlananlar
  Anadolu Öğretmen Lisesi Sağlık Meslek Binasında
  Beypazarı Ziraat Odası Eski Başkanı Cezaevinde
  Beypazarı İlköğretim okulu Türkiye Şampiyonu
  Uruş Belediye Başkanı Vefat etti
  YENİ HABERLERİMİZ DEPREM YARATACAK

Kılıçdaroğlu Ayaşda

27.06.2010


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Geleneksel Ayaş Dut, Tarihi Evler ve El Sanatları Festivaline katıldı.CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ayaş Geleneksel Dut, Tarihi Evler ve El Sanatları Festivaline katıldı.

Genel Sekreter Önder Sav, Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Suha Okay, parti yöneticileri ve milletvekilleriyle beraber parti otobüsüyle Ayaş`a gelen Kılıçdaroğlu, ilçe merkezinden festival alanına Ayaş Belediye Başkanı Ali Başkaraağaç`ın kullandığı üstü açık ciple geldi. Kılıçdaroğlu`nun protokolde kendisi için ayrılan yere geçişi sırasında kalabalık nedeniyle izdiham yaşandı. Kılıçdaroğlu'na Ankara Ayaş'ta ilgi yoğundu. Burada kürsüye çıkan chp lideri hükümeti eleştirdi ve "Balık baştan kokar" dedi.

Kılıçdaroğlu, Ayaş'ın tarihi, doğası, el sanatları ve yöresel ürünleriyle birçok zenginliğe sahip olduğunu ve bir dünya markası olmayı hak ettiğini söyledi. Ayaş'ın tarihi İpekyolu üzerinde bulunduğunu ve o tarihi yeniden ayağa kaldıran bir belediye başkanı olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, ilçeye hizmet eden herkesi kutladı.
CHP Genel Başkanı, Başbakan'a yine "Recep Bey" diye seslendi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ''Biz 'temiz siyaset' diyoruz ama öbür taraftan dut yemiş bülbül gibi hiçbir ses gelmiyor. Neden? Çünkü temiz değiller ki temiz siyasetten bahsetsinler'' dedi.

Kılıçdaroğlu; ''Çiftçi, köylü, sanayici, memur, emekli bu düzenden memnun değil. Alın terinin karşılığını alamıyor. Bu düzenden kim memnun? Recep Bey memnun. O yüzden bu düzeni değiştireceğiz, halktan yana bir düzen kuracağız. Alın teri döken, her yerde ve her zaman kazanmalı. Havadan para kazananlar üzülmeli'' diye konuştu.

Kılıçdaroğlu, ''Bizim güzel bir atasözümüz vardır, 'balık baştan kokar' derler. Balığı biliyorsunuz, kokuyu da biliyorsunuz. O zaman bu balığı ve kokuyu yok etmek lazım. Ne zaman? Önümüze sandık geliyor, işte o zaman yapacağız. En büyük güç halktır. Biz halkla beraber yürüyeceğiz'' dedi.

HALKIN İKTİDARI KURULACAK

Ülkede kardeşliği ve dostluğu egemen kılmak gerektiğini belirten Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin her türlü zenginliğe sahip olduğunu söyledi. Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Güneşimiz, toprağımız, suyumuz, yedi bölgemiz, dört iklimimiz, güzel insanlarımız var ama helvayı yapacak adam yok. Bu ülkede helvayı yapacak adamı seçmek sizin elinizde. Sandığa gideceğiz. Mühür sizin elinizde. O mührü adaletten yana kullanmaya, yetim hakkı yiyenden hesap sormaya var mısınız? Varsanız o zaman hiç endişe etmeyin. Halkın iktidarı kurulacak, Recep Bey'in kimyası bozulacak. Kimyasının bozulmasıyla da kalmayacak, onların düzenini de değiştireceğiz. Halktan yana bir düzen kuracağız. Recep'i halkın oylarıyla yolcu edeceğiz. Bundan emin olmanızı isterim. Biz `temiz siyaset` diyoruz ama öbür taraftan dut yemiş bülbül gibi hiçbir ses gelmiyor. Neden? Çünkü temiz değiller ki temiz siyasetten bahsetsinler.''
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gediktepe'ye gitmek istediğini söyledi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gediktepe'ye gitmek istediğini söyledi. Kılıçdaroğlu, 'Sayın Genelkurmay Başkanımız Gediktepe'ye gitmek konusunda yardımcı olacağını ifade etti. Çarşamba, perşembe netleşecek' diye konuştu. Halktan yana bir düzen kurmanın yolunun `temiz siyaset``ten geçtiğini ifade eden Kılıçdaroğlu, 'Biz `temiz siyaset' diyoruz ama öbür taraftan dut yemiş bülbül gibi hiç ses gelmiyor. Çünkü temiz değiller' dedi. Daha sonra Divriği Kültür Derneği'nin pilav gününe katılan Kılıçdaroğlu, 'Sivas olayları, 21. yüzyıl Türkiye`sinin kabul edemeyeceği bir insanlık dramıdır' diye konuştu.
Konuşmasının bir bölümünde boynuna Ayaşspor atkısı takan Kılıçdaroğlu, protokolde otururken kendisine ikram edilen dutlardan yedi. Konuşmasının ardından Seğmenlerin gösterisini izleyen Kılıçdaroğlu, festival alanındaki stantları da gezdi.  Kılıçdaroğlu, daha sonra Ayaş Belediye Tesisleri'nde öğle yemeği yedi.
 
Ayaş Geleneksel Dut, Tarihi Evler ve El Sanatları Festivali'ne Sincan 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Osman Kaçmaz da katıldı.

Bu haber 1714 defa okundu.

Yazan :

Kaynak : Kemal ÇELEN
Bu Habere Yapılan Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar


 

İNSANIN SAHİP OLDUKLARINI KENDİNDEN SANMASI
Nilgün GÜNEY
HACET BAYRAMI DEĞİL Mİ?
Nevzat TÜRKEL
Hemşerimiz Prof. Dr. Gazi Yaşargil
Ahmet YILDIRIM
Doviz Kurları
DUDAKLARINIZ GÖZ KAMAŞTIRSIN !
Doktorlar (sağlık)


Anket
Beypazarı'nın en önemli sorunu nedir?

Yerel yönetim sorunu (29)
Su sorunu (7)
İmar sorunu (4)
Çöp ve çöplük yeri sorunu (8)
Sorunların tartışıldığı platformun oluşmaması (5)
Siyasi etik sorunu (5)
İşin ehli insanların görevden kaçmaları (8)
Hizmet alamaması (4)
İşsizlik sorunu (25)
Şeffaf yönetim olmayışı (6)
Turizmde yatırım eksikliği (5)
Turizm potansiyelinin tam kullanılmaması (3)
Kurumlar arası iletişimsizlik (2)
saat 24.00 de ilçede hayatın durması (13)
Yerel basın'ın sorunlardan uzak durması (8)
Aydın insanların eksikliği (7)
Kültür ve sosyal projelerin hayata geçirilmemesi (5)
Düzenli otoparkın olmaması (4)
Şehir terminalinin olmaması (13)
Belediyenin hizmet üretememesi (25)
Belediyenin borçlu oluşu (35)


www.yeniyildizgazetesi.com
2003-2011 - Bütün haklari saklıdır.

--------------------------------------------------------------------------------

Destek : idare@yeniyildizgazetesi.comMaviSYS hazır sistem çözümleri